Vtípky

19. května 2008 v 17:42 | Šimík |  vtipy, slogany a přísloví
Hodný ředitel:
V blázinci je pravidelná týdenní kontrola a ředitel dá svolat všechny blázny do jedné místnosti. Předstoupí před ně a říká "Tento týden jste byli velice hodní a proto jsem se rozhodl, že vám zakoupím bazén." Blázní celý bez sebe radostí začnou skákat z oken do bazénu a najednou ředitel zavolá z okna "A když budete ještě hodnější tak vám tam napustím i vodu."
(BLOND) řidička:
Řidička stojí na silnici vedle svého porouchaného vozu.Jiný řidič, který jí chce pomoci se ptá:nebudeto? a řidička mu odpoví, kdepak ten já tam vůbec nedávám
Slepičí schovávaná
Tři slepice hrají na schovku. Jedna se schová do kurníku a ta druhá do šopy. Třetí pyká: "10,20 už jdu!" Jde a zakopne o klacek. "Kurník! Šopa!" schované slepice vylezou a rosčilují se: "To neplatí! Tys se dívala."
a CO BUDE
Pepa si vede sešitek svých milenek spolu s údaji, co a jak spolu dělali, bohužel jej doma vytrousí a manželka jej najde a po Pepovo příchodu s ním mává před jeho očima. Pepa ví, jaká bije a zkroušeně se ptá: "Co s tím budeme dělat?" "Co by, stránku 17, 21, 23 a celou kapitolu 5!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama